zapraszamy do gościnnego Poznania — do udziału w XXIV Kongresie Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego, chociaż wiele wskazuje na to, że formuła Kongresu zostanie zmieniona. Wstępnie, termin Wielkiego Święta Polskiej Reumatologii, jakim jest odbywający się co 3 lata Kongres, musieliśmy przesunąć o rok, a teraz okazuje się, że również w planowanym, nowym terminie 16–18 września 2021 roku odbędzie się on w daleko odmiennej oprawie, od tej jaką sobie wymarzyliśmy. Jesteśmy blisko decyzji, że kolejna zmiana terminu nie ma sensu i odbędziemy spotkanie w sposób, jaki będzie możliwy. Chcemy zaprosić do wygłoszenia wykładów na wszystkie tematy reumatologiczne ekspertów z całego kraju z ograniczeniem możliwości zgłaszania prac oryginalnych. Wykłady będą wygłaszane z przygotowanego w tym celu studia lub wcześniej nagrywane i transmitowane w formie online. Rezygnujemy z sesji prowadzonych równolegle, co spowoduje wydłużenie czasu Kongresu o 1 dzień, tzn. od 15.09 do 18.09.2021 r. Przygotowanie spotkania w tej formie uniezależni nas od ewentualnych trudności, jakie mogą wystąpić po wakacjach. Mam głęboką nadzieję, że oczekiwane z utęsknieniem kontakty towarzyskie — bardzo istotną część każdego spotkania naukowego — uda nam się nadrobić jak najszybciej.
Do zobaczenia wkrótce...
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
prof. dr hab. n. med. Włodzimierz Samborski i dr n. med. Wojciech Romanowski
Termin
15–18 września 2021 roku
Miejsce
Poznań
Adres
Novotel Poznań Centrum
plac Andersa 1, 61-898 Poznań
Punkty edukacyjne
Za udział w Kongresie zostaną przyznane punkty edukacyjne.
Biuro Organizacyjne
VM Media sp. z o.o. VM Group sp.k.
ul. Świętokrzyska 73,
80–180 Gdańsk
tel.: (58) 320 94 94
faks: (58) 320 94 60
e-mail: zjazdptr@viamedica.pl
Witryna konferencji używa cookies. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwer www i przechowywane przez oprogramowanie komputera przeglądarki. Kiedy przeglądarka ponownie połączy się ze stroną, witryna rozpoznaje rodzaj urządzenia, z którego łączy się użytkownik.
Parametry pozwalają na odczytanie informacji w nich zawartych jedynie serwerowi, który je utworzył. Cookies ułatwiają więc korzystanie z wcześniej odwiedzonych witryn.